top of page

Radīt paaudžu saikni.


Kā aizsākās ideja par MeadowMe Mantojuma gultas veļu.


Kopīgas tradīcijas veido stipras ģimenes saites.


Tradīcijas, kas nodotas no paaudzes paaudzē, saglabā atmiņas par vecvecākiem un vecākiem, par dzimtu un to, kas ir tās ilgtspējības pamatā. Ģimenes tradīcijām un mantojumiem, kas tiek nodoti nākamajām paaudzēm, ir jābūt tādiem, kas spēj ne vien izturēt laika zobu, bet arī saglabāt emocionālo vērtību.
Manā ģimenē šo saikni radīja mamma, manai meitai mantojumā nododot gultas veļu, kurā bērnībā gulēju es. Mammas skaistais žests radīja manī vēlmi šādu ģimenes mantojuma iespēju dāvāt arī citiem, kā rezultātā radās mans pirmais projekts – MeadowMe Mantojuma gultas veļas komplekts mazuļiem.

Bērna ienākšana ģimenē ir īpašs brīdis, kas ļauj jaunajai ģimenei aizsākt savas tradīcijas, tādēļ nolēmu, ka vēlos palīdzēt šīm ģimenēm veidot spēcīgas tradīcijas jau pašos pirmsākumos, radot gultas veļu tieši mazuļiem.


MeadowMe gultas veļas komplekti nav tikai skaista lieta, ko nodot nākamajai paaudzei, bet tā palīdz arī ģimenē attīstīt ilgstpējīgu domāšanu un resursu racionālu izmantošanu. Nododot gultas veļu tālāk, mēs nodrošinām, ka ieguldītais darbs un tā kvalitāte ir pilnvērtīgi izmantota, pretēji mūsdienu tendencēm emocionālu saikni ar iegādātajām lietām neveidot, iegādājoties jaunas pie pirmās izdevības.


MeadowMe gultas veļa ir izstrādāta no ekoloģiskiem materiāliem, ko papildina pašas veidoti pļavas ziedu izšuvumi. Pļavas ziedu motīvam ir īpaša nozīme, jo tie man asociējas ar Kurzemes pļavām, kur kopā ar meitām lasām ziedus, tādā veidā es spēju ievīt savas ģimeniskās saites arī manis radītajos darbos.Lai arī sākotnēji radīju Mantojuma gultas veļas komplektus tikai mazuļiem, pie tā neesmu apstājusies. Attīstot mantojuma ideju, piedāvājam arī gultas veļas komplektus lielākiem bērniem, savukārt pavisam drīz mūsu plauktus papildinās arī īpaši komplekti pieaugušajiem. Mantojuma gultas veļas komplektus ir iespējams personalizēt, tādā veidā padarot ģimenisko dāvanu vēl personiskāku.

Veidosim tradīcijas kopā!231 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page